Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Poszukiwania pojazdu dla żonki

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

MisiekDesign

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:27

Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post4 kwi 2013, o 13:53

WItam was serdecznie w związku z tym że rozbiłem auto mojej żonce :?

Obrazek

Poszukuję dla niej nowego pojazdu do 35 000 zł w grę wchodzą raczej roczniki od 2009 ale jeśli auto zadbane to 2008 też na tą chwilę wzrok kobiecy padł na :

- Seat Leon
- Honda Civic
- Toyota Auris

Jeżeli macie jakieś informacje na temat tych samochodów na co zwracać uwagę czego nie kupować itd to proszę o sugestie :-)
Offline

szymko

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 20 maja 2013, o 19:41

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post20 maja 2013, o 19:46

Tylko pytanie czy np. kupisz Hondę Civic z 2009 roku do 35k. Nie wiem dokładnie. W każdym razie, z tego co słyszałem to Honda ma zdecydowanie opinie auta bezawaryjnego. Takie powiedzenie krąży, że prędzej ukradną Ci Hondę niż się zepsuje :):) Podobno złodzieje strasznie upatrują sobie Hondy, wiem, że CRV, nie wiem jak z Civiciem, no ale auto casco trzeba mieć.
Offline

nevoq

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 23 maja 2013, o 00:27

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post23 maja 2013, o 00:30

Masakra. Rozbiłeś auto żonie? Myślałem że zwykle dzieje się na odwrót :p
Offline

dasauto

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:40

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post28 mar 2014, o 16:47

Co kupiłeś, napisz, że Leona :)
Offline

Navertys

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 7 lip 2015, o 06:37

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post7 lip 2015, o 06:39

Leon nie wiem czy jest rozsądną opcją zdecydowanie poleciłbym Auris sprawdź sobie specyfikacje aut wytrzymałość skrzyni jak dla żony pewnie się przyda mocniejsza i stabilniejsza wersja auta.
Offline

Taberytes

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 lis 2015, o 07:46

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post23 lis 2015, o 07:48

Seat Leon to dobre auto miałem przez pare lat a teraz nie korzystam bo wymieniłem na hondę. Polecam ci tego leonka
____________________
spray do czyszczenia klimatyzacji - polecam
Offline

Agaten

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 06:20

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post20 kwi 2016, o 06:21

Według mnie fajnie wygląda peugeot 508 , widzieliście już go w akcji ? Sam zastanawiam się nad zakupem tego autka, według mnei interesujące autko w tej cenie.
___________________
trwały klej do śrub
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post24 paź 2019, o 13:39

Najlepiej się skontaktuj z salonem Autoloco, może być przez Otomoto. Bardzo chętnie doradzają klientom, mają szeroką wiedzę motoryzacyjną. A w ofercie salonu są używane samochody w doskonałym stanie, na gwarancji technicznej i po dobrych cenach.
Offline

pawel3

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 gru 2019, o 07:50

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post30 gru 2019, o 07:51

Można zobaczyć tutaj bardzo dobrą firmę z lawetami.Sam już nie raz korzystałem i zawsze było w stu procentach ok.
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post31 lip 2020, o 17:26

Widzę, że żonę zaczęła kręcić motoryzacja ogłoszenia sobie razem w sieci sprawdźcie, tak, żebyś miał pewność, że to, co dla niej kupujesz, jest wręcz idealne. Moim zdaniem w Clixs dobrze zrobisz, jak spojrzysz, ale nie znam się na tym aż tak, mój mąż mechanik się zwykle zajmuje wszystkim, co dotyczy samochodów, nie ja. Dlatego może za dużo nie mogłam Wam powiedzieć.
Następna strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości