Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Pierwszy samochód.

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

berbec

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 16 sty 2023, o 19:14

Re: Pierwszy samochód.

Post26 lut 2023, o 09:46

No znajomy mi polecił dealera AAA Auto i tam udalo mi sie kupic, bardzo fajna obsluga, bez cisnienia, doradzili, pomogli w wyborze
Offline

jessie09

  • Posty: 793
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Pierwszy samochód.

Post5 mar 2023, o 16:39

Najlepiej na spokojnie sobie wszystko rozważyć, bo jest dzisiaj spory wybór w samochodach itd. Chociażby bardzo popularne stały się przykładowo auta elektryczne , które są ekologiczne i ekonomiczne. Warto się na pewno im przyjrzeć- mimo, że koszt ich może być nieco wyższy, to szybko się one zwracają.
Offline

62miko

  • Posty: 155
  • Dołączył(a): 13 mar 2015, o 08:11

Re: Pierwszy samochód.

Post7 mar 2023, o 22:38

Jeśli chcesz zadbać dodatkowo o swój samochód to zobacz sobie Dodatek do oleju skrzyni biegów]. Myślę, że warto go dodać przy wymianie oleju w samochodzie. Sama mam taki zamiar
Offline

premium

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 23 sty 2023, o 14:37

Re: Pierwszy samochód.

Post20 mar 2023, o 09:15

Mi również potrzebny pierwszy samochód tylko do firmy w tarnowie https://baltecon.com gdzie sprosta zadaniom przewozu, różnego rodzaju rozwiązań technologicznych dla innych firm.
Ostatnio edytowano 23 kwi 2024, o 17:25 przez premium, łącznie edytowano 1 raz
Offline

kazuar

  • Posty: 127
  • Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 07:26

Re: Pierwszy samochód.

Post20 mar 2023, o 12:55

Nie wiem skąd ten stereotyp że dla początkującego kierowcy trzeba kupować małe tanie auto. Ja dość późno robiłem prawko i jednym z pierwszych samochodów którym jeździłem, co prawda okazjonalnie, było firmowe porsche mojego szefa które kupił w salonie Porsche Centrum Sopot.
Offline

rkatk2

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): 25 sty 2023, o 02:15

메이저사이트

Post24 mar 2023, o 01:46

When I open my eyes in the morning, I think efweff your writing. I think I'm going to go crazy. I just think of your writing, but it's such a good writing. Thank you always메이저사이트
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1265
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Pierwszy samochód.

Post28 sie 2023, o 13:14

Zakup używanego samochodu ma kilka kluczowych zalet. Po pierwsze, znacznie niższą cenę niż w przypadku nowych pojazdów. To doskonała opcja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze światem motoryzacji i nie chcą od razu inwestować ogromnych sum. . Po drugie, unikamy większej utraty wartości, która jest charakterystyczna dla nowych samochodów – to prawda, że nowe auto traci na wartości niemal od razu, kiedy wyjedzie się z salonu. Wprowadzając w to równanie stronę techniczną, https://www.autocentrumlis.pl/oferty/samochody-uzywane to strona, która oferuje szeroki wybór używanych samochodów w różnych kategoriach i cenach.
Offline

ludeka

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): 28 cze 2021, o 04:58

Re: Pierwszy samochód.

Post5 paź 2023, o 05:56

Może warto pomyśleć też i wynajmie samochodu. Czytałam na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... ie-oplaca/ na temat wolności od samochodu i o tym czy własny samochód się opłaca. Bardzo ciekawych rzeczy się dowiedziałam na ten temat i uważam że warto to przeczytać zanim podejmiecie decyzję o zakupie
Offline

rysienka

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 11 paź 2023, o 13:43

Re: Pierwszy samochód.

Post11 paź 2023, o 13:44

mój pierwszy samochód do Kia ceed- kupiony 13 lat temu i bardzo się do niego przywiązałam
Offline

theor

  • Posty: 115
  • Dołączył(a): 30 maja 2022, o 09:32

Re: Pierwszy samochód.

Post21 paź 2023, o 09:03

Gdy kupujemy starszy samochód, a tak jest zazwyczaj w przypadku pierwszego auta warto sobie policzyć mniej więcej ile kosztują najczęstsze naprawy, polecam artykuł 6 najczęstszych awarii samochodu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości