Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

pasy transportowe

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marekpijowczyk

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 17 maja 2022, o 13:27

pasy transportowe

Post21 lut 2023, o 13:34

Witam serdecznie. Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Szukam pasów transportowych do podtrzymywania mebli czy innych cięższych akcesoriów do samochodów typu renault kangoo czy fiat Ducato. Czy jest ktoś mi w stanie pomóc, co dokładnie wybrać ? Będę wdzięczny. Jak na razie znalazłem coś takiego https://muntech24.pl/pl/c/Pasy-transportowe/74 zależy mi też na przystępnej cenie.
Offline

adam142

  • Posty: 256
  • Dołączył(a): 12 maja 2021, o 06:34

Re: pasy transportowe

Post24 lut 2023, o 15:50

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu internetowego z akcesoriami do transportu.

jak odzyskać kobietę
Offline

mczay

  • Posty: 1196
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: pasy transportowe

Post18 kwi 2023, o 17:40

Gdzie kupię?

__
torebka pikowana
Offline

versanler

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 16 paź 2022, o 10:41

Re: pasy transportowe

Post7 cze 2023, o 06:06

Ensure that the transport belts you choose have a sufficient load capacity to support the weight of the furniture or accessories you intend to transport. Look for belts with a high weight limit to ensure safety and stability.Check the durability of the belts and the material they are made of. High-quality nylon as Houston car service have or polyester belts tend to be strong, resistant to stretching, and durable. Look for belts with reinforced stitching for added strength.

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości