Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Sklep z częściami samochodowymi

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

furiax

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 27 kwi 2022, o 11:44

Sklep z częściami samochodowymi

Post23 sty 2024, o 15:41

Siema! Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy, w którym kupię oryginalne części Ferrari? Niestety, moje auto się zepsuło i znajomy mechanik podejmie się naprawy, ale potrzebne są części. Sklep w którym zwykle kupowałem zamknął działalność z końcem roku i teraz jestem w kropce. Ktoś, coś?
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1374
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Sklep z częściami samochodowymi

Post25 sty 2024, o 15:10

W zimie ważne jest również, aby zadbać o odpowiednie przechowywanie VW Bus T2. Idealnie, gdyby był to suchy i ogrzewany garaż. Na stronie https://www.auto-speed.com.pl/jak-zadba ... s-t2-zima/ znajdziesz więcej porad na temat przechowywania. Zapewnienie dobrych warunków przechowywania zapobiegnie uszkodzeniom spowodowanym przez zimno i wilgoć.
Offline

jessie09

  • Posty: 803
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Sklep z częściami samochodowymi

Post7 lut 2024, o 18:17

Hmmm... A może warto byłoby poddać regeneracji poszczególne elementy? Co wy na to? Jakiś czas temu nawet znalazłam świetną firmę https://avantiregeneracja.pl , która w tym zakresie oferuje usługi na wysokim poziomie i chcę się do nich zgłosić. Myślę, żeby poddać regeneracji chociażby moje sprzęgło i nie wiem jeszcze czy nie przekładnię kierownicy.
Offline

kaasienka

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): 13 cze 2022, o 17:01

Re: Sklep z częściami samochodowymi

Post23 kwi 2024, o 07:02

a sklep Impresja Auto ktoś kojarzy ? z tego co wiem to sprzedają używane cześci zamienne. Spory wybór, ceny też bardzo atrakcyjne. Muszę wymienić kilka rzeczy w naszym Fordzie i tak się zastanawiam nad zakupami u nich.

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość