Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Yoori

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 5 lis 2011, o 09:58

problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post4 gru 2011, o 18:18

wiadomo że starsze samochody mające po 10-15 lat po eksploatacji nawet kilkuletniej po polskich drogach mają mocno zmęczone zawieszenie jak również wnętrze
z czasem coraz częściej i mocniej dają znać o sobie różne plastikowe wewnętrzne elementy,
czy i jak sobie z tym radzicie? rozkręcacie i skręcacie od nowa? może jakieś środki typu silikon?
Offline

carlublin

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post10 sty 2012, o 09:17

Tam chyba nie ma sensu niczego wielkiego wymyślać. Mi też trzeszczy, szczególnie teraz, podczas zimy, ale nie przykładam do tego wielkiej wagi.
Offline

Brocar_pl

  • Posty: 31
  • Dołączył(a): 26 cze 2012, o 17:55

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post26 cze 2012, o 18:15

Zależy jak trzeszczy, bo jeśli wnętrze jest już mocno zużyte, to faktycznie nie ma sensu naprawiać i kleić silikonem. Na dłuższą metę to nic nie da.
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post18 gru 2012, o 06:50

Na pewno jest to wkurzające. A chcesz robić sam?
Ostatnio edytowano 7 paź 2013, o 05:12 przez michuu, łącznie edytowano 1 raz
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post8 mar 2013, o 15:03

Wiadomo,ze po jakimś czasie czy też nawet kilkunastu latach,wszystko się zużywa,od tego nie uciekniemy. Jeżeli już chcesz naprawiać te wszystkie plastiki,to polecam użyć specjalnych przyrządów jaki kleju,silikon tylko w przypadku uszczelek.
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post7 paź 2013, o 05:13

Może przydałoby się wygłuszanie, wyciszanie wozu? Jeżeli chcesz w ten samochód inwestować to obczaj sobie taką ofertę: wygłuszanie. Pomóc pomoże na pewno, tylko problem w tym czy na pewno chcesz :)
Offline

donatello

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 6 paź 2014, o 15:29

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post25 lis 2014, o 13:38

Klasy samochodów = wydatki. Jak nie zapłacisz to nikt ci nic lepszego nie da. Takie czasy. Ja w swoim wynajmie samochodów chyba nie mam auta co by nie trzeszczało ;) plastikami - a większość ok 2 letnich aut. Flota: http://www.auta-rzeszow.pl
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post25 sty 2015, o 15:12

To prawda. Spora część samochodów ma problem z odpowiednim wyciszeniem, dlatego też są firmy typu SztukaWyciszania.pl Jednak jazda słabo wygłuszonym samochodem to mała frajda. Po kilkudziesięciu kilometrach robi się mało komfortowo.
Offline

audass37

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 2 cze 2015, o 06:57

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post2 cze 2015, o 07:00

Mnie to kiedyś strasznie irytowało, ale w pewnym momencie kuzyn wyleczył mnie pytaniem czy kupiłem Rolls Royce'a za 2 mln, że się tak czepiam drobiazgów? No i w tym momencie mi przeszło. Jedyne co mnie denerwuje to jak mi coś w drzwiach trzeszczy przy słuchaniu muzyki.
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: problem z wnętrzem samochodu - plastik, trzeszczenie

Post4 cze 2015, o 19:30

No to zrób wyciszanie drzwi ;) Nie jest wcale tak drogo, ofertę znajdziesz na stronie http://www.sztukawyciszania.pl/oferta Na pewno wyjdzie taniej niż zakup Rolls Royce'a :P
Następna strona

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości