Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Carisma - wydech ?

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

cino

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:12

Carisma - wydech ?

Post27 gru 2011, o 12:25

Co oznacza czarny dym który wywala mi z wydechu ? Na postoju, przy dodaniu gazu, jest to bardzo widoczny efekt i trochę mnie on przeraża. Z tego co wiem, to raczej nie olej, albowiem nie jest to barwa koloru niebieskiego, jak podczas tego typu usterki się zauważa. Może jakieś pomysły ?
Offline

Kierowca

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 17 paź 2011, o 23:24

Re: Carisma - wydech ?

Post29 gru 2011, o 12:32

cino napisał(a):Co oznacza czarny dym który wywala mi z wydechu ? Na postoju, przy dodaniu gazu, jest to bardzo widoczny efekt i trochę mnie on przeraża. Z tego co wiem, to raczej nie olej, albowiem nie jest to barwa koloru niebieskiego, jak podczas tego typu usterki się zauważa. Może jakieś pomysły ?

jak mówi staropolskie przysłowie: sprzedaj to póki działa ;)
to jest diesel czy ropa?
koloru dosłownie niebieskiego się nie spodziewaj, to może być oznaka "żarcia oleju"
Offline

wingame

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Re: Carisma - wydech ?

Post30 gru 2011, o 10:15

Z tego co wiem, to jest normalna sprawa i nie ma sensu sprzedawać Carismy.
To jest benzyniak, GDI w Cariśmie to oznawa do oryginalnego przyśpieszenia i czegoś tam jeszcze, już nie pamiętam.
Ale sam problem naturalny ;)
Offline

Yoori

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 5 lis 2011, o 09:58

Re: Carisma - wydech ?

Post2 sty 2012, o 00:49

jak masz długo to auto i gdy kupiłeś je miało stosunkowo niewielki przebieg to zostaw,
to może być kwestia oleju (nie spodziewaj się błękitu;P)
jeździj tym póki chodzi, sprzedać auto nie jest łatwo, a jeszcze trudniej kupić coś w miarę nadającego się do jazdy,
żebyś sobie nie zmienił na gorsze.......
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: Carisma - wydech ?

Post4 lip 2012, o 13:40

Zawsze możesz podjechać do dobrego serwisu i niech Ci wszystko dokładnie sprawdzą. Jeżeli naprawa wyda się opłacalna, to warto zainwestować i jeździć dalej. Jak piszą Przedmówcy: nie łatwo jest znaleźć dobry i zadbany model samochodu,więc zastanów się nad tym.
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: Carisma - wydech ?

Post23 gru 2015, o 08:41

Gdzie w ogóle dostać ten wydech? Tu zamawialiście kiedyś? czy lepiej to sprawdzić na własne oczy czy pasuje?
Offline

galtimh

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 24 mar 2016, o 08:04

Re: Carisma - wydech ?

Post24 mar 2016, o 08:06

A jakiego koloru jest ten dym? Bo na razie wiemy tylko tyle, że nie jest niebieski.

__________________________
Polecam dobry silikon do miski olejowej

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości