Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Dziecko

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1270
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Dziecko

Post13 gru 2023, o 16:49

Dobre relacje i otwarta komunikacja między szkołą a rodzicami mają kluczowe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania placówki edukacyjnej. Szkoła nie może odnosić sukcesów bez wsparcia i zaangażowania rodziców, a współpraca ta przyczynia się do lepszego rozwoju uczniów. Komunikacja między nauczycielami a rodzicami stanowi istotny element tego partnerstwa. W tym artykule https://efc.edu.pl/aktualnosc/blizej-sz ... rej-szkoly znajdziemy na ten temat więcej informacji.
Offline

kazmir33

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Dziecko

Post10 sty 2024, o 17:26

Ja właśnie szukam spacerówki dla swojego dziecka. Zależy mi na tym aby była lekka, ale też solidna, abym mogła z niej korzystać jak najdłużej. Szukając takiej natknęłam się na Cavoe Ideo. Wózek bardzo fajny wizualnie, ale też jakościowo nie rozczarowuje.
Offline

jstokes

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 sty 2024, o 07:56

Re: Dziecko

Post12 sty 2024, o 07:57

Potrzebuję Waszej pomocy przy wyborze zabawek dla mojego niemowlaka. Czy możecie polecić konkretne zabawki, które są zarówno edukacyjne, jak i bezpieczne dla najmłodszych? Jakie kryteria warto uwzględnić przy wyborze? Dzięki za wszelkie sugestie i rady!
Offline

galon

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 22 sty 2024, o 20:42

Re: Dziecko

Post22 sty 2024, o 20:42

kazmir33 napisał(a):Ja właśnie szukam spacerówki dla swojego dziecka. Zależy mi na tym aby była lekka, ale też solidna, abym mogła z niej korzystać jak najdłużej. Szukając takiej natknęłam się na Cavoe Ideo. Wózek bardzo fajny wizualnie, ale też jakościowo nie rozczarowuje.


kazmir - zobacz sobie też spacerówkę od Cavoe, ale model Moi+. Bardzo łatwo i szybko się ją składa i jest lekka. Do tego można ustawiać siedzisko na dwa sposoby: przodem i tyłem do kierunku jazdy/
Offline

theor

  • Posty: 115
  • Dołączył(a): 30 maja 2022, o 09:32

Re: Dziecko

Post31 sty 2024, o 13:55

Obecnie wiele dzieci ma problem z nadwagą, jeśli wasze dziecko stroni od ruchu to na blogu phamily, macie praktyczne porady jak zachęcić je do aktywności fizycznej.
Offline

maniek02

  • Posty: 54
  • Dołączył(a): 21 lut 2022, o 18:59

Re: Dziecko

Post31 mar 2024, o 08:48

Hej! Potrzebuję polecenia firmy w Piekarach Śląskich, która zajmuje się przeglądami placów zabaw https://foresta-placezabaw.pl/przeglady ... y-slaskie/. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z taką firmą? Szukam kogoś z dobrymi referencjami. Dzięki!
Offline

mczay

  • Posty: 1178
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Dziecko

Post16 kwi 2024, o 20:07

Właśnie spodziewam się drugiego dziecka, więc czeka mnie wymiana wózka. W moim przypadku padnie na wózek rok po roku. Najbardziej przekonał mnie Cavoe Avec. Jest wózkiem wyjątkowo zgrabnym i lekkim jak na wózek podwójny.
Offline

zmuda

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 21 kwi 2024, o 17:41

Re: Dziecko

Post21 kwi 2024, o 17:42

mczay napisał(a):Właśnie spodziewam się drugiego dziecka, więc czeka mnie wymiana wózka. W moim przypadku padnie na wózek rok po roku. Najbardziej przekonał mnie Cavoe Avec. Jest wózkiem wyjątkowo zgrabnym i lekkim jak na wózek podwójny.


Mam wózek Cavoe, ale model Osis :) Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jakość sama w sobie :) dobry wybór!
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1270
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Dziecko

Post22 kwi 2024, o 17:37

Wysłanie dziecka na obóz tematyczny pozwoli mu spędzić czas aktywnie, a przy okazji rozwijać pasje. Takie obozy https://www.kompas.pl/lato/obozy-tematyczne są doskonałą okazją dla dzieci do poznania nowych zainteresowań i rozwijania swoich umiejętności w danej dziedzinie. Podczas pobytu na obozie tematycznym dzieci mają szansę uczestniczyć w różnorodnych zajęciach i warsztatach, które są skoncentrowane na konkretnym temacie.
Offline

Efg4mmu7

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 22 kwi 2024, o 18:06

Re: Dziecko

Post26 kwi 2024, o 20:53

Jak radziliście sobie z pierwszymi kąpielami noworodka w wannie? Jakie gadżety Wam się przydały? Ponoć świetnie może sprawdzić się pieluszka bawełniana z https://bobas-bochnia.com.pl/pieluchy/ która znacznie ułatwia takie kąpiele. Czy ktoś z Was stosował również takie rozwiązania?
Poprzednia strona

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości