Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Przewóz osób w uber - jak to jest?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

vianooo

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 16:45

Przewóz osób w uber - jak to jest?

Post9 sty 2018, o 21:53

Witam serdecznie. Mój kolega ma pomysł aby dorabiać na studiach wykonując przewóz osób w uberze. Wiadomo Kraków spore miasto więc zleceń sporo. Czy jest to ostatecznie legalne bo słyszałem że duże kary służby nakładają gdy kogoś złapią? Dodam że ma tylko prawo jazdy a wiem że te wszystkie firmy które oferują wynajem busów do 9 miejsc muszą mieć licencje. Jak to jest z uberem?
Offline

krolewski100

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 22 sty 2018, o 18:08

Re: Przewóz osób w uber - jak to jest?

Post22 sty 2018, o 18:11

Podjedz rano pod jakiś hotel i zobacz jak czają się różne samochody nagle wychodzi klient wchodzi do auta i odjazd. Dużo ludzi tak dorabia a czy taki przewóz osób jest legalny - wg przepisów nie ale uber nawet już teraz reklamuje się w radio i nie tylko więc pewnie prawnicy pracują nad tym aby ich usługi były legalne. Jeśli Polska nie każe oficjalnie zamknąć tą platformę jak zrobiły to inne kraje to oni cały czas będą wykorzystywać luki w prawie.
Offline

krzysztof443221

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 20 wrz 2018, o 12:10

Re: Przewóz osób w uber - jak to jest?

Post20 wrz 2018, o 12:22

Kiedyś jechałem w uberze i bardzo miło to wspominam.Jazda była o wiele tańsza niż w taksówce.

_______________________________________________________________
Księgarnia językowa anchor Lifestyle Intermediate SB + CD-Rom
Offline

michal2468

  • Posty: 759
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Przewóz osób w uber - jak to jest?

Post17 wrz 2021, o 10:17

Jeśli chodzi o przewóz osób za granice to warto zgłosić się do firmy Przewozy Polska Holandia ta firma jest właśnie przewoźnikiem, mają duże wygodne i bezpieczne busy które przewożą ludzi do Niemiec, Belgii lub Holandii. Sprawdźcie na ich ofertę i kontaktujcie się w tej sprawie.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości