Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Wzrok

TVN Turbo, Top Gear, Fifth Gear, Drogówka, Uwaga Pirat! itd...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mczay

  • Posty: 1174
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Wzrok

Post17 mar 2023, o 00:06

Wszczepienie soczewki trójogniskowej? Interesowaliście się takim zabiegiem? Ja doczytałam, że takie soczewki są najbardziej zaawansowanymi dostępnymi obecnie soczewkami wewnątrzgałkowymi (IOL). Zabieg oferowany jest np. w https://www.citomed.pl/ . Można się z nimi skontaktować.
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Wzrok

Post20 mar 2023, o 12:19

Mówcie, co chcecie, ale ja uważam, że pierwsze soczewki powinien nam dobrać okulista. Kto, jak nie specjalista doradzi nam najlepiej? Polecam poczytać https://blikpol.pl/krotkowzrocznosc . Lekarz odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni i pomorze założyć pierwszy komplet szkieł.
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Wzrok

Post12 kwi 2023, o 14:10

Kurs refrakcjonisty to szkolenie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat badania wzroku i doboru odpowiedniej korekcji optycznej. Uczestnicy szkolenia zdobywają praktyczne umiejętności w wykonywaniu badań refrakcji oraz dobieraniu okularów i soczewek kontaktowych.
Offline

kazmir33

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Wzrok

Post15 sie 2023, o 18:06

Według mnie warto przebadać sobie wzrok w dobrym gabinecie okulistycznym. Jeśli chodzi o jakieś godne polecenia, myślę, że to ze strony: https://okulista-strzodowie.pl/ zdecydowanie do takich należy przede wszystkim dlatego, że można tutaj dobrać okulary dla siebie.
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: Wzrok

Post25 sie 2023, o 12:11

Wzrok jest bardzo ważny, warto poddawać się regularnym badaniom, aby sprawdzać jego stan. Dlatego chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej Kliniki Oka Voigt w Krakowie, która specjalizuje się m.in. w leczenie stożka rogówki .
Offline

majster99

  • Posty: 207
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: Wzrok

Post28 sie 2023, o 12:17

Wzrok to rzecz o którą zdecydowanie warto dbać, pomogą w tym soczewki 1 day acuvue oasys astigmatism . Przy wyborze soczewek, bardzo ważna jest ich wygodna, dobre soczewki nie męczą i nie wysuszają oczu, nawet po całym dniu noszenia, to w nich wieczorem nasz wzrok oraz oko, powinny być wypoczęte.
Offline

kaasienka

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): 13 cze 2022, o 17:01

Re: Wzrok

Post27 wrz 2023, o 13:17

Zauważyłam, że z biegiem lat wzrok mi się pogarsza. Dawno nie byłam u lekarza więc czas to zmienić i zrobić sobie w końcu badanie wzroku piaseczno. Czy możecie polecić jakiś salon? Może Optyk Cafe ? Wiem, ze jest tu możliwość umówienia takiej konsultacji u okulisty, można też kupić okulary.
Offline

Haniuk

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:27

Re: Wzrok

Post28 wrz 2023, o 23:49

Jeśli zmagacie się z astygmatyzmem to warto rozważyć [url=https://visionexpress.pl/soczewki-kontaktowe/produkty?marka=air-optix&nazwa-soczewek-kontaktowych=air-optix-plus-hg-astigmatism]soczewki air optix hydraglyde for astigmatism/url]. Takie soczewki są specjalnie zaprojektowane, aby korygować nieregularny kształt rogówki lub soczewki oka, co jest charakterystyczne dla astygmatyzmu. Super, że powstały takie soczewki i osoby z astygmatyzmem nie są skazane wyłącznie na okulary.
Online

jessie09

  • Posty: 789
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Wzrok

Post4 paź 2023, o 11:02

To mnie też przydałby się sprawdzony okulista piaseczno, ponieważ mam problem ze wzrokiem (tak ostatnio zauważyłam). Jak czytam książkę, to tak jakby mi się literki zlewały i wydaje mi się, że bez okularków się już nie obejdzie. Ponoć salon Optyk Cafe jest taki dobry - czy to prawda? Czy warto się tam wybrać?
Offline

hills.sherwood

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 6 lis 2023, o 11:03

Re: Wzrok

Post6 lis 2023, o 11:04

Zabieg laserowej korekcji wzroku wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym. Oznacza to, że nie trzeba spędzać kilku dni w szpitalu. Cała procedura wykonywana jest w ciągu jednego dnia i nie wymaga długiej rekonwalescencji. W okresie pozabiegowym należy szczególnie uważać na operowane oko - nie zaleca się prowadzenia pojazdów czy nadmiernego wysiłku związanego z czytaniem i spoglądaniem na ekran telefonu, czy telewizora.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja w TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości