Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Naturalne kosmetyki

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Patt

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 13 maja 2020, o 13:18

Re: Naturalne kosmetyki

Post24 cze 2023, o 20:14

Ja nie używam naturalnych kosmetyków, bo one nie są zbyt skuteczne :( mam problem z cerą mi się sprawdzają kosmetyki Perfect Skin Acne, tego używam dokładnie (firma Eveline)
Obrazek
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Naturalne kosmetyki

Post2 lip 2023, o 15:40

Jeśli masz łuszczycę, warto rozważyć korzystanie z naturalnych kosmetyków specjalistycznych przeznaczonych do pielęgnacji tego problemu skóry https://www.febumed.com.pl/. Naturalne kosmetyki mogą być korzystne, ponieważ często zawierają składniki roślinne o właściwościach łagodzących, nawilżających i regenerujących skórę, które mogą pomóc w łagodzeniu objawów łuszczycy.
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Naturalne kosmetyki

Post10 lip 2023, o 09:45

Wypełniacz do koka jest praktycznym produktem kosmetycznym, który pomaga w tworzeniu eleganckich i pełnych fryzur koków. Jest to zazwyczaj specjalna poduszeczka lub wałek wykonany z miękkiego materiału, który jest umieszczany wewnątrz koka, aby nadać mu objętość i pełniejszy wygląd. Wypełniacz do koka jest łatwy w użyciu - wystarczy nałożyć go na bazę koka i delikatnie go przytrzymać, a następnie owijać włosy wokół niego. Dzięki temu, kok staje się większy, bardziej puszysty i efektowny. Wypełniacz do koka jest popularnym akcesorium zarówno w codziennych stylizacjach, jak i na specjalne okazje, dodając szyku i elegancji każdej fryzurze.
Offline

jessie09

  • Posty: 789
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Naturalne kosmetyki

Post16 lip 2023, o 17:11

A czy ktoś z was przykładowo ma też doświadczenie z firmą https://beardman.pl/kategoria/puder-do-wlosow-meski ? Tak pytam, ponieważ przypadkiem wpadłam na nich i nie powiem, bo kilka produktów dla mojego faceta mi się spodobało. Zainteresował mnie fakt - że nawet ładnie pachną, a ja uwielbiam jak facet pięknie pachnie ;).
Offline

Patt

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 13 maja 2020, o 13:18

Re: Naturalne kosmetyki

Post15 sie 2023, o 12:41

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to mi się kojarzy że Orientana ma ich całe mnóstwo różnego rodzaju bo do ciała i do twarzy i do włosów mają. ja bardzo lubię olejek do biustu i kosmetyki do twarzy hello daktyl :)
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Naturalne kosmetyki

Post15 paź 2023, o 12:12

Poszukując dobrych kosmetyków profesjonalnych do włosów, które zawierają naturalne składniki, warto odwiedzić stronę https://hair-shop.pl/pl/stocks/warszawa ... iny-7.html . To doskonałe źródło wysokiej jakości produktów, które są dostosowane do różnych rodzajów włosów i wymagań. Naturalne składniki w produktach do pielęgnacji włosów często zapewniają delikatną, ale skuteczną pielęgnację, jednocześnie minimalizując ryzyko podrażnień i alergii. Dzięki stronie Hair-Shop, można mieć dostęp do szerokiego asortymentu kosmetyków fryzjerskich, które pozwalają zadbać o włosy w sposób profesjonalny, a jednocześnie naturalny.
Offline

Mariusz89

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 15 paź 2023, o 22:07

Re: Naturalne kosmetyki

Post16 paź 2023, o 06:48

Czy korzystacie z nich jeszcze?
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Naturalne kosmetyki

Post16 paź 2023, o 11:46

Suszarka do włosów to urządzenie elektryczne, które służy do szybkiego suszenia i stylizacji włosów. Wyposażona w różne ustawienia temperatury i siły nawiewu, suszarka umożliwia użytkownikowi dostosowanie procesu suszenia do swoich własnych potrzeb. Dzięki różnym akcesoriom, takim jak dyfuzor czy koncentrator, można osiągnąć różne efekty stylizacji, od gładkich włosów po duże fale. Suszarki są dostępne w różnych cenach i są niezbędne w każdej łazience.
Offline

janko46

  • Posty: 365
  • Dołączył(a): 28 wrz 2022, o 11:18

Re: Naturalne kosmetyki

Post30 lis 2023, o 08:54

Ostatnio odkryłem stronę z perukami w Kozienicach https://perukisklep.pl/peruki-kozienice/ Wydaje się, że mają tam sporo ciekawych propozycji dla każdego.
Offline

bechtelar.joseph

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 gru 2023, o 10:15

Re: Naturalne kosmetyki

Post1 gru 2023, o 10:16

Szukam sprawdzonych i polecanych kosmetyków do pielęgnacji skóry suchej. Macie może swoje ulubione produkty, które świetnie nawilżają i pielęgnują suchą skórę? Podzielcie się swoimi rekomendacjami!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości