Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

podróżowanie z rodzinką

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

reszka

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 1 wrz 2023, o 13:41

podróżowanie z rodzinką

Post5 sty 2024, o 12:39

Witam wszystkich forumowiczów.
Jeśli chodzi o autostopowanie jestem zupełnie świeży jednak bardzo chciałbym spróbować takiej formy podróży a że nie jestem już całkiem młody i mam żonę i 12 letnie dziecko to proszę o porady bardziej doświadczonych czy wyprawa np nad polskie morze z rodziną ma szanse powodzenia? Czy kierowcy będą się zatrzymywać widząc rodzinę?
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1296
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: podróżowanie z rodzinką

Post11 lut 2024, o 21:54

Jeśli zastanawiasz się nad wyprawą nad polskie morze z rodziną, Trójmiasto może być doskonałym wyborem, zwłaszcza dla rodziców poszukujących przyjaznych miejsc dla dzieci. Artykuł https://ddtorun.pl/pl/644_artykuly-spon ... zieci.html może dostarczyć Ci wielu inspiracji i praktycznych porad. W Trójmieście znajdziesz wiele atrakcji dla całej rodziny, od urokliwych plaż po fascynujące muzea i parki rozrywki. Rodzinne hotele oferujące wygodne pokoje oraz specjalne udogodnienia dla dzieci sprawią, że Wasz pobyt będzie komfortowy i przyjemny.

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości