Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Sklep zoologiczny dla psa

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

qwe321

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 26 wrz 2023, o 07:44

Sklep zoologiczny dla psa

Post5 mar 2024, o 11:21

Odkryj tajemnice szczęścia Twojego psa- Sklep zoologiczny dla psa! Dzięki naszej bogatej ofercie karm, akcesoriów i zabawek, Twój pies będzie mógł cieszyć się życiem każdego dnia. Nie zwlekaj, odwiedź nas już teraz!
Offline

maximus.vonrueden

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 15 mar 2024, o 11:37

Re: Sklep zoologiczny dla psa

Post15 mar 2024, o 11:39

Obrożę zaciskową przekłada się przez głowę psa. Ten model skonstruowany został w taki sposób, by podczas ciągnięcia smyczy obroża zaciskała się na szyi zwierzęcia. Z jednej strony zapobiega to uwolnieniu się czworonoga, z drugiej zaś niesie spore ryzyko uszkodzenia krtani lub tchawicy. Co sądzicie?
Offline

barek131

  • Posty: 364
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Sklep zoologiczny dla psa

Post18 mar 2024, o 20:38

Jaki internetowy sklep zoologiczny możecie mi polecić?

Adwokat Gliwice
Offline

cudek

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): 4 mar 2021, o 08:07

Re: Sklep zoologiczny dla psa

Post25 mar 2024, o 10:47

Nie mogłam być bardziej zadowolona z opieki, jaką otrzymał mój pies w klinice Vet4Pet. https://www.vet4pet.pl/ Profesjonalizm i troska o zwierzęta są tam na najwyższym poziomie.
Offline

majster99

  • Posty: 207
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: Sklep zoologiczny dla psa

Post21 kwi 2024, o 12:31

Pies, to również właściwie nasz członek rodziny, dlatego podstawa to dobra opieka weterynaryjna w przypadku problemów z jego zdrowiem. Jednym z głównych obowiązków weterynarza jest diagnozowanie i leczenie chorób zwierząt. Weterynarz powinien być w stanie dokładnie ocenić stan zdrowia zwierzęcia, zlecić odpowiednie testy diagnostyczne i zalecić odpowiednie leczenie. To ale i znacznie więcej, zapewni nam https://www.przychodniasafari.pl/ dobry weterynarz, który każde zwierzę i przypadek, traktuje jednakowo poważnie.
Offline

michal2468

  • Posty: 759
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Sklep zoologiczny dla psa

Post21 kwi 2024, o 15:29

Jaki sklep zoologiczny możecie mi polecić?

brama dwuskrzydłowa z furtką

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości