Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Restauracja

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

cudek

  • Posty: 484
  • Dołączył(a): 4 mar 2021, o 08:07

Re: Restauracja

Post12 sie 2021, o 09:19

Ja ostatnio pokochałem włoskie jedzenie i wiele potraw przygotowuję sam w domu. Nigdzie nie smakuje tak dobrze, jak właśnie w domu :) a teraz jest wiele sklepow, gdzie można kupić oryginalne wloskie produkty - nawet napoje włoskie bez problemu można dostać.
Offline

barek131

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Restauracja

Post6 paź 2021, o 07:40

Od wielu lat prowadzę własną restaurację i w moim przypadku korzystam ze sklepu Helios, gdzie zamawiam najróżniejsze wyposażenie kawiarni oraz restauracji . W ich ofercie znajdziecie porcelanę, sztućce, szkło użytkowe oraz szkło kryształowe w bardzo atrakcyjnej cenie jak na tak wysoką jakość.
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Restauracja

Post15 paź 2021, o 14:02

Prawdę mówiąc, ja lubię lokale nietuzinkowe. Mam na myśli na przykład coś takiego jak pizzeria al pomodoro . Tutaj nie tylko można się najeść tak po prostu, ale i z niektórymi daniami wybrać się w niecodzienną, kulinarną podróż. Moim zdaniem czasem warto popróbować, bo nigdy nie wiemy, co się tak naprawdę stanie i co nas czeka. Życie trzeba smakować.
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Restauracja

Post28 paź 2021, o 11:53

Jeśli myślicie o tym, by rozwijać się w branży gastronomicznej, to na pewno powinniście się do tego odpowiednio przygotować. Myślę, że wykorzystując takie koncentraty jak https://gbd.pl/koncentraty-spozywcze/ będziecie w stanie znacznie lepiej zadbać o jakość swoich potraw i zadowolenie klientów.
tekst sponsorowany
Offline

Pink_one

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 26 lip 2021, o 16:04

Re: Restauracja

Post29 gru 2021, o 17:08

Branża gastronomiczna nie jest branżą łatwą. Na pewno trzeba wykazać się dużym zmysłem organizacji i generalnie umiejętnością podejmowania decyzji. Trzeba podjąć ich całkiem sporo. Choćby na początek taką, skąd będziemy brać akcesoria do wyposażenia kuchni. Ja, "przejechałam" się na paru dostawcach i obecnie zamówienia tego typu robię tylko i włącznie online, obecnie w Gastrosilesi http://gastrosilesia.pl/ostrzalki-elekt ... 647,621,46 Bardzo wam ten sklep polecam, dostaniecie w nim wszystko od kieliszków, czy sztućców po elektryczne ostrzałki do noży. Super miejsce! ;)
Offline

Wiwerr

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:04

Re: Restauracja

Post23 sty 2022, o 20:30

Ja rzadko chodzę do restauracji. Zazwyczaj wolę gotować w domu. I idzie mi to całkiem dobrze, nieskromnie mówiąc ;) Czasem zamawiam ciasto w cukierni, do tego kawka dobra (mam ekspres - https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/vertuo ) i naprawdę czasem mam wrażenie, że w domu lepiej mi smakuje niż na miescie ;)
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Restauracja

Post23 sty 2022, o 22:28

Przy czym to ciężka branża, w której nie można pozwolić sobie na błędy. Właśnie dlatego pod kątem doboru opakowań, zawsze powinniście kierować się jak najlepszą jakością. Ja czytałam o tym trochę na https://e-opakowania.info/42-opakowania-cukiernicze i uważam, że warto podejść do tego tematu na poważnie.
tekst sponsorowany
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1374
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Restauracja

Post11 lut 2022, o 07:47

Na pewno takie miejsca potrafią być bardzo ważne i zastanawiam się również nad tym czy właśnie spotkania z klientem również mogłyby się tam odbywać. W międzyczasie natrafiłem na bardzo ciekawy wpis http://www.infomagazine.pl/spotkanie-z- ... -znaczenie gdzie właśnie ta kwestia została bardzo dokładnie wyjaśniona.
Offline

mario88

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 14 sie 2021, o 07:19

Re: Restauracja

Post19 lut 2022, o 15:01

Dawno nie byłem w restauracji, jakie są teraz ceny? Dużo podrożały dania?
Offline

FrankJScott

  • Posty: 3480
  • Dołączył(a): 1 lut 2022, o 22:50

Updated Luxury Lighting Link

Post20 lut 2022, o 18:55

To the person talking about outdoor security lighting b&q, artemide tolomeo lamp bulb, tech lighting orbel, modern outdoor wall lighting with motion sensor, modern forms lighting canada, I highly suggest this excellent high-end lighting link or toronto lighting supply, outdoor fairy lights b&q, exterior light junction box home depot, outdoor lighting uk, modern outdoor ceiling light fixtures, on top of this best high-end lighting blog not to mention toronto lighting, exterior lighting design architecture, outdoor lighting screwfix, tech lighting monorail connector, modern forms lighting vitrine, alongside all this new high-end lighting details which is also great. Also have a look at this excellent high-end lighting advice as well as kuzco lighting halo pendant, kuzco lighting vega led linear suspension, koncept lighting replacement parts, cerno lighting warranty, w a c lighting, on top of this best high-end lighting tips alongside all exterior lighting design pdf, tech lighting element 2, toronto lighting, contemporary outdoor wall lighting fixtures, exterior lighting, and don't forget top high-end lighting link which is also worth a look. I also suggest this great luxury lighting details on top of modern outdoor wall lighting canada, lighting stores burlington ontario canada, lighting stores windsor ontario, tech lighting element, tech lighting catalog, and don't forget this top rated high-end lighting site not to mention nemo lighting crown minor gold, kuzco lighting chute motion, outdoor lighting cable protection, exterior lighting for house near me, exterior lighting design companies, on top of recommended high-end lighting details which is also great. Finally, have a look at this great high-end lighting link for good measure. Check more Best Professional Thermal Imaging Camera Tips f09140a
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości