Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Hosting i domena

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mczay

  • Posty: 1174
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Hosting i domena

Post13 lip 2019, o 14:20

Gdzie wykupić hosting i domenę? Widziałem w sieci wiele firm oferujących ale nie wiem która wybrać. Zależy mi na tym aby wszystko działało bezawaryjnie, cena też jest ważna. Patrzyłem na program partnerski nazwa.pl i wydaje się być całkiem dobry.
Offline

Derbinek

  • Posty: 110
  • Dołączył(a): 27 lut 2019, o 08:56

Re: Hosting i domena

Post27 gru 2019, o 11:53

Znam tą firmę, mamy u nich wykupione hostingi i jest ok. Powiem szczerze że nawet nie "całkiem dobry" ale bardzo dobry bym powiedzial
Offline

Arkadiusz1

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 8 lut 2022, o 08:34

Re: Hosting i domena

Post27 cze 2022, o 15:55

Pewnie, że tak. Przecież jeśli planujecie wykupić domenę, to warto sobie to odpowiednio przemyśleć. Ja czytałem na ten temat więcej i okazuje się, że dzisiaj można przy tym załapać się na różne promocje. Na stronie https://www.forpsi.pl/domain/ wpisując kod "POLSKADOMENA" wchodzi 50% rabatu na zarejestrowanie domeny .PL. Wydaje mi się to ciekawą opcją, co myślicie?
Offline

Bambaleyla

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 19 kwi 2022, o 12:36

Re: Hosting i domena

Post16 lip 2022, o 14:36

Przed wynajmem hostingu koniecznie przeczytaj recenzje z różnych źródeł i od różnych użytkowników i uwzględnij zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Jeśli chodzi o hosting, który był zalecany powyżej, słyszałem tylko pozytywne opinie na jego temat, ale nigdy z niego nie korzystałem.
Od siebie doradzę https://blueservers.com/ w tej firmie można wypożyczyć sprzęt serwerowy.
Offline

iryna6

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 1 wrz 2022, o 17:52

Re: Hosting i domena

Post1 wrz 2022, o 17:53

Bambaleyla napisał(a):Przed wynajmem hostingu koniecznie przeczytaj recenzje z różnych źródeł i od różnych użytkowników i uwzględnij zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Zgadzam się z Tobą!
Offline

iryna6

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 1 wrz 2022, o 17:52

Re: Hosting i domena

Post1 wrz 2022, o 17:55

Wybór usługi hostingowej jest bardzo ważną kwestią, ponieważ od niej zależy sukces Twojej strony internetowej. Radzę skontaktować się z hostovita, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości i niedrogich vps windows. Tani hosting VPS ma następujące zalety: Szybkość, niezawodność i stabilność sprzętu hosta; doskonała jakość usług i wysoka wydajność; Wygodne wsparcie techniczne itp.
Offline

hirthe.corene

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 21 wrz 2023, o 12:05

Re: Hosting i domena

Post21 wrz 2023, o 12:06

Domena to obok hostingu kolejny element, który jest niezbędny do powstania strony i udostępnienia jej dla użytkowników Internetu. Domena jest unikalnym adresem Twojej strony WWW, dlatego nie może być przypadkowa. Wybór domeny jest bardzo ważny, gdyż jej nazwa może wpływać na sukces Twojego biznesu.
Offline

salma.okon

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 27 mar 2024, o 11:22

Re: Hosting i domena

Post27 mar 2024, o 11:23

Przed uruchomieniem biznesu e-commerce musisz zadbać o to, aby wybrać szybki hosting dla strony oraz przejrzysty adres domeny. Zanim tego dokonasz, wybierz renomowanego dostawcę, u którego trzeba dokonać rejestracji domeny oraz opłacić usługę.
Offline

Maevskaya

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 14 mar 2022, o 12:43

Re: Hosting i domena

Post30 mar 2024, o 09:32

Any business requires a lot of things. And hosting is needed and a site for commerce, which will need not only to create and promote. For this purpose, you can order a service to build link mass or just order a ready-made crowd marketing to your site. The main thing to optimise the site engaged in professional crowd marketers.
Offline

RonaldBryan

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 kwi 2024, o 09:33

Re: Hosting i domena

Post1 kwi 2024, o 09:38

I agree. Website promotion is a very important procedure. The site is needed for users with high traffic to visit it, otherwise the site is simply useless. I'm also looking for a good Seo company that promotes the site. I think backlinks are the best option.
Następna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: FrankJScott i 9 gości