Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Meble pokojowe

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jasper_breccia

  • Posty: 399
  • Dołączył(a): 15 kwi 2022, o 07:26

Re: Meble pokojowe

Post6 lip 2022, o 16:09

czaplaq1 napisał(a):Bardzo częstym problemem jest urządzenie pokoju nastolatka. Przede wszystkim dlatego, że już ma swoje zdanie i oczekiwania względem swojego modnego pokoju a z drugiej strony jako rodzice chcemy, że przestrzeń była funkcjonalna i w tym temacie również mamy swoją opinię.


Ja zaryzykowałam i swojemu nastolatkowi dokupiłam do pokoju fotel modzelewskiego - ostatnio coraz więcej gości, którzy zwykle siedzieli na ziemi. Ten fotel jednak połączył pokolenia - podoba się zarówno mi, jak i synowi. ;)
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: Meble pokojowe

Post12 lip 2022, o 12:43

Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych mebli do Waszego mieszkania lub ogrodu, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, w którym znajdziecie m.in. stoły i krzesła do salonu .
Offline

mczay

  • Posty: 1181
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Meble pokojowe

Post13 lip 2022, o 13:00

Ja chciałbym, żeby meble do salonu i kuchni wykonał nam stolarz Warszawa https://stolarnia-bratex.pl/ . Podobno są bardzo cenionymi stolarzami i rzetelnie wykonują swoją pracę. Ja mam już upatrzony projekt i liczę na to, ze będą w stanie go wykonać.
Offline

jeremy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 13 lip 2022, o 16:40

Re: Meble pokojowe

Post13 lip 2022, o 16:41

Ile czasu zajmuje mu taki projekt?
Offline

michal2468

  • Posty: 759
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Meble pokojowe

Post15 lip 2022, o 18:28

Niedawno znalazłam super oferty na wygodne fotele a właśnie urządzam domowe biuro więc na pewno znajdę na tej stronie fotel i go zamówię. Chcę kupić dobrej jakości ergonomiczny fotel który będzie do mnie dopasowany by poprawić mój komfort i dbać o kręgosłup
Offline

Wiwerr

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:04

Re: Meble pokojowe

Post30 sie 2022, o 20:04

Jeśli szukacie foteli do salonu to zerknijcie koniecznie tutaj - https://www.sfmeble.pl/c/fotele-do-salonu . Mają duży wybór i dobre ceny. U mnie fotel to podstawa. Codziennie jak wracam z pracy, to jeszcze przed obiadem spędzam w nim conajmniej z 30 minut. To najwygdniejsze miejsce w domu :) Poza moim łóżkiem :D
Offline

jessie09

  • Posty: 798
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Meble pokojowe

Post4 wrz 2022, o 06:18

A czy materac do sypialni 100x200 macie wybrany??? Jak nie, to mogę wam zdradzić, że niezłe propozycje możecie znaleźć na stronie sklepu FDM. Tam znajdziecie produkty doskonałej jakości, które zapewnią wam należyty komfort i zdrowy sen.
Offline

barek131

  • Posty: 367
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Meble pokojowe

Post7 wrz 2022, o 19:27

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mebli do Waszego domu lub mieszkania, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie znajdziecie m.in. kuchenne meble modułowe . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty?
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Meble pokojowe

Post23 wrz 2022, o 14:21

Przecież tutaj spore znaczenie może mieć to, jak duży macie salon. Przecież wiadomo, że jeśli chodzi chociażby o takie systemy modułowe jak https://www.galameble.com/meble/system-modulowy-serena/ to potrzebne będzie większe pomieszczenie. Moim zdaniem warto właśnie w ten sposób dobierać odpowiednie wyposażenie do swojego mieszkania.
Offline

adam142

  • Posty: 256
  • Dołączył(a): 12 maja 2021, o 06:34

Re: Meble pokojowe

Post29 wrz 2022, o 17:54

Zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę https://www.pekro.pl/kategoria/oferta/m ... ospodarcze , na której znajdziecie ofertę producenta najróżniejszych mebli metalowych do szkół, budynków użyteczności publicznych, biur i wiele więcej. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty na stronie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości