Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Marketing

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jasper_breccia

  • Posty: 399
  • Dołączył(a): 15 kwi 2022, o 07:26

Re: Marketing

Post29 wrz 2022, o 12:31

Maniaczka napisał(a): dla mnie świetnie sprawdza się automatyzacja marketingu i muszę przyznać, że prowadząc sklep internetowy jest to doskonałe rozwiązanie.


Możesz napisać coś więcej? Póki co temat automatyzacji produkcji nie był mi obcy. Wiem, że trzeba programować np. w codesys plc aby to osiągnąć. A jak wygląda taka automatyzacja marketingu?
Offline

Giapo4

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 4 lis 2022, o 11:41

Re: Marketing

Post8 lis 2022, o 14:20

Bardzo ważnym elementem optymalizacji witryny jest przeprowadzenie audytu SEO, z pomocą przychodzi tu https://www.4rtweb.pl/audyt-seo która przeprowadzi darmową analizę SEO po którym dostaniemy raport i odpowiedni wdrożymy zmiany w naszą stronę internetową
Offline

adam142

  • Posty: 256
  • Dołączył(a): 12 maja 2021, o 06:34

Re: Marketing

Post9 lis 2022, o 18:42

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego?

call center
Offline

barek131

  • Posty: 365
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Marketing

Post17 lis 2022, o 18:01

Czym się sugerowaliście podczas wyboru reklamy dla swojego biznesu?

kancelaria frankowa Głogów
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Marketing

Post13 gru 2022, o 16:39

Akurat dzisiaj jest wiele różnych sposobów na sprawne zorganizowanie marketingu w ramach własnej firmy. Ja orientowałem się w tym aspekcie i uważam, że warto podejść w sposób rozsądny do takich spraw. Zastanawiam się, czy na przykład telemarketing kraków może być odpowiednim wsparciem w rozwoju biznesu. Jakie macie zdanie na ten temat?
Offline

jessie09

  • Posty: 793
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Marketing

Post30 gru 2022, o 20:38

Owszem marketing lokalny jest też ważny... W takie artkuły, jak clipboardy, czy gadżety biurowe, warto inwestować. Jakby co mogę wam zdradzić, że firma Capira zajmuje się produkcją tego typu rzeczy. Także możecie się do nich zgłosić.
Offline

michal2468

  • Posty: 759
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Marketing

Post5 sty 2023, o 19:20

Może warto zainwestować w tradycyjny marketing? Mam na myśli reklamę wielkoformatową. Na stronie https://megaboardreklama.weebly.com troszkę o tym poczytałam. Tam też znalazłam ofertę firmy która się tym zajmuje i mogłaby taki bilbord czy coś innego wykonać. Zastanówcie się ja uważam, że to dobra forma reklamy.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1371
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Marketing

Post1 kwi 2023, o 10:09

Jest to jak najbardziej coś bardzo ważnego, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć dokładnie na czym polega tłumaczenie marketingowe online. Jak udało mi się niedawno ustalić to właśnie na stronie https://www.kobietyebiznesu.pl/na-czym- ... we-online/ bardzo fajnie o tym napisano.
Offline

FrankJScott

  • Posty: 3477
  • Dołączył(a): 1 lut 2022, o 22:50

Recommended Interior Design Tips

Post11 sie 2023, o 02:44

Why don't you Google it! before you post
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1371
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Marketing

Post22 mar 2024, o 08:49

Jakość i kreatywność fotografii używanej w kampaniach marketingowych mogą mieć bezpośredni wpływ na sukces firmy. To, jak marka przedstawia swoje produkty i usługi, może decydować o jej pozycji na rynku i zdolności do przyciągania nowych klientów. Dla marketerów szukających sposobów na wyróżnienie swoich ofert poprzez fotografie, https://pawelkasza.pl/page/90/fotografia-w-marketingu jest miejscem, gdzie mogą znaleźć inspirację i wskazówki na temat tworzenia zdjęć, które przemawiają do wyobraźni i emocji odbiorców.
Poprzednia strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości