Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

stawiam na sport

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

patrick.ratke

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 paź 2021, o 18:55

Re: stawiam na sport

Post25 paź 2021, o 18:59

Co myślicie o trenażerach rowerowych? Korzystacie z nich? Słyszałam, że są świetną opcją jeżeli chcemy popracować nad kondycją, dlatego też zastanawiam się czy warto zainwestować w taki sprzęt. Dzięki niemu mogłabym zadbać o zdrowie oraz sylwetkę.
Offline

wiley37

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 26 paź 2021, o 12:14

Re: stawiam na sport

Post26 paź 2021, o 12:19

Lubicie pływać? To mój ulubiony sport.
Offline

leonka

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 27 paź 2021, o 16:32

Re: stawiam na sport

Post27 paź 2021, o 16:42

Aligru napisał(a):U mnie rządzi rower. Kocham jazdę na dwóch kółkach od dziecka. Kiedyś były aspiracje na jakąś karierę, dziś już tylko rekreacyjnie. Co nie oznacza, że się nie przykładam. Staram się jeździć możliwie najprofesjonalniej. Ostatnio chociażby zafundowałam sobie nowe spodenki rowerowe damskie wykonane z włoskiej lycry.



Ja od kiedy mam rower firmy lapierre - https://smartrowery.pl/manufacturer/lapierre.html, też bardzo lubię jazdę na dwóch kółkach :)
Offline

jessie09

  • Posty: 793
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: stawiam na sport

Post20 lis 2021, o 14:27

A no pewnie warto i nawet trzeba ćwiczyć. Ja właśnie postanowiłam też, że będę aktywniej teraz żyła. Dlatego zaczęłam biegać i planuje na stronie wygodnyrower.pl również zakupić sobie nowy rower, aby jeszcze urozmaicić sobie moją aktywność sportową. Bo mój rower do bardziej wymagających tras się nie nadaje.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1371
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: stawiam na sport

Post8 gru 2021, o 17:34

Jest to bardzo ważne aby stawiać na sport gdyż tak naprawdę dzięki niemu my wewnętrznie czujemy się o wiele lepiej. Tym bardziej ja jestem zdania, że doskonałą formą treningów piłki nożnej są obozy piłkarskie od https://soccerskills.pl/pl/ i bez problemów każdy młody fan może tam się zapisać.
Offline

agnieszka96

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 4 lut 2022, o 11:13

Re: stawiam na sport

Post4 lut 2022, o 14:02

A co powiecie na maty z kolcami ? Moim zdaniem jest to doskonały wybór także jak najbardziej warto na nie postawić. Na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1371
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: stawiam na sport

Post4 lut 2022, o 18:15

Tak naprawdę jeśli jeszcze chodzi o samą piłkę nożną to ja jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć co nieco o taktykach bronienia. Jakiś czas temu ja czytałam o tym na stronie http://www.edoor.edu.pl/taktyka-bronien ... ak-wyglada i jestem zdania, że takie informacje mogą być bardzo przydatne.
Offline

Macko34

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 28 lut 2020, o 16:40

Re: stawiam na sport

Post17 lut 2022, o 09:35

Może nie jestem jakimś typem sportowca, no ale poruszać się lubię:) Szczególnie to jeżeli chodzi o rower, mógłbym praktycznie codziennie jeździć na rowerze. Też rolki męskie to super sprawa, myślę, że na taką rozrywkę również warto postawić. No ale nie ważne co robicie, ważne żeby systematycznie się ruszać.
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Re: stawiam na sport

Post25 lut 2022, o 12:43

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wysokiej jakości, ale i profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiednich sprzętów sportowych oraz akcesoriów do sportów kontaktowych głównie jeśli chodzi o boks to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście także sprawdzili https://www.titleboxing.pl/pl/c/Odziez-sportowa/19 w którym również w ostatnim czasie zamawialiśmy rękawice bokserskie, tarcze i odzież sportową bo zaczęliśmy z przyjacielem w końcu treningu boksu wracając do tego co robiliśmy za młodych lat. Pozdrawiam ;)
Offline

Eddy88

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 28 lut 2022, o 08:49

Re: stawiam na sport

Post28 lut 2022, o 09:33

Ja z kolei mogę polecić bardzo fajne buty piłkarskie - korki adidas, które znalazłem na stronie sklepu futbolsport.pl. To bardzo wygodne buty, które barzdo pomagają utrzymać stopę na podłożu podczas gry.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości