Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Telefon i nowy wyświetlacz

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post3 mar 2023, o 14:25

Moim zdaniem cennym wsparciem mogłoby być na pewno wykorzystanie takich rozwiązań, które pozwolą Wam odpowiednio zabezpieczyć Waszego smartfona. Na stronie https://highlab.pl/wytrzymale-etui-na-t ... -material/ czytałam trochę więcej na ten temat i uważam, że tutaj liczy się przede wszystkim skuteczność. Co o tym sądzicie?
Offline

Kowos546

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): 14 mar 2022, o 08:48

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post7 mar 2023, o 12:46

Ja ostatnio miałem problem z wyświetlaczem w moim ipadzie i udałem się z tym do serwis ipad Wrocław i bez problemu mi wszystko naprawili. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o ich ofercie to koniecznie zaglądnij na ich stronę. Polecam poniewaz warto
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1265
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post25 mar 2023, o 08:57

W dzisiejszych czasach smartfony i tablety są powszechnie używane jako narzędzia komunikacji, pracy, nauki i rozrywki. Dostęp do szybkiego Internetu na urządzeniach mobilnych jest niezbędny do skutecznego korzystania z wielu aplikacji i usług. Szybki Internet w telefonie umożliwia bezproblemowe przeglądanie stron internetowych, korzystanie z aplikacji społecznościowych, oglądanie filmów i muzyki online oraz wysyłanie i odbieranie wiadomości. Szukając najlepszej oferty, warto zajrzeć na stronę https://panwybierak.pl/oferty/internet- ... -danych/62 i skorzystać z porównywarki ofert.
Offline

landerson

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 mar 2023, o 13:29

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post30 mar 2023, o 13:32

Według mnie wybierając nowy telefon, warto zwrócić uwagę na procesor i ilość pamięci RAM, aby mieć pewność, że urządzenie będzie działać płynnie i szybko. Poza tym warto wziąć pod uwagę również jego ekran i to, czy ma on odpowiednią dla nas rozdzielczość. Taki ekran można zabezpieczyć np. hydrożelem lub dodatkowym szkiełkiem.
Offline

donny.abbott

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 8 sie 2023, o 09:18

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post8 sie 2023, o 09:19

Hej wszystkim! Chciałbym podjąć temat, który pewnie wielu z nas porusza - czy podawanie danych osobowych przez telefon jest bezpieczne? Często mamy do czynienia z różnymi instytucjami, firmami czy usługami, które proszą o nasze informacje. Jakie są Wasze doświadczenia i rady w tym zakresie? Czekam na Wasze opinie!
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1265
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post30 sie 2023, o 18:29

Matryca IPS (In-Plane Switching) to specjalny rodzaj matrycy stosowany w wyświetlaczach, takich jak telewizory, monitory komputerowe, smartfony i tablety. Jest to popularna technologia ze względu na jej doskonałą jakość obrazu i inne zalety. Podsumowując, matryca IPS jest popularnym rozwiązaniem dzięki swojej doskonałej jakości obrazu, szerokiemu kątowi widzenia i wiernemu odwzorowaniu kolorów. Jest to technologia często wykorzystywana w wielu rodzajach urządzeń, które wymagają dobrego wyświetlania grafiki i treści. Tutaj https://unisystem.pl/uni-abc/matryca-ip ... ium-wiedzy można znaleźć na ten temat więcej informacji.
Offline

mczay

  • Posty: 1176
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post1 lis 2023, o 23:30

Ja akurat nowego telefonu nie potrzebuję, ale chętnie pomyślałabym o zmianie operatora. Rozglądam się za różnymi propozycjami i wstępnie trafiłam na stronę https://otvarta.pl/ . Posiadają nowoczesne technologie i można powiedzieć, że mają naprawdę atrakcyjną ofertę, no i zadowolonych klientów.
Offline

ropuja3

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 3 lis 2023, o 09:56

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post3 lis 2023, o 09:56

To zależy od kontekstu, nie da się tego uprościć. Warto otwarcie dyskutować, aby zrozumieć różnorodność opinii.
Offline

babcia

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 31 paź 2023, o 13:03

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post3 lis 2023, o 12:08

a ma ktoś z Was ten telefon z zaginanym ekranem? jak to się sprawuje?
Offline

czaga4

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 7 lis 2023, o 19:05

Re: Telefon i nowy wyświetlacz

Post8 lis 2023, o 13:40

Nie mam gotowej odpowiedzi, to wymaga głębszej refleksji. Ważne jest, aby szanować różne punkty widzenia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości