Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

mycie paneli fotowoltaicznych

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kamil3877878

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 26 lut 2019, o 10:38

mycie paneli fotowoltaicznych

Post26 lut 2019, o 10:46

Mnie ostatnio kumpel podrzucił żebym skorzystał z firmy mycie paneli fotowoltaicznych . Może za jakiś czas skorzystam z tej firmy,ale na pewno nie teraz bo mam na to czas.
Offline

Patryk26

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): 21 gru 2015, o 13:23

Re: mycie paneli fotowoltaicznych

Post28 lut 2019, o 08:49

Wygląda to fajnie, a wiesz może ile kosztują, jak to się plasuje cenowo jak już je masz? Faktycznie kolega ma niższe rachunki?
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1380
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: mycie paneli fotowoltaicznych

Post22 paź 2020, o 17:18

Na pewno jeśli mamy możliwość to można raz na jakiś czas takie panele umyć. Ja jestem również zdania, że gdy ktoś rozważa montaż paneli fotowoltaicznych to na pewno warto to zrobić. U mnie całkowicie na ten moment wystarcza moc fotowoltaiki http://inovativ.pl/project_category/9kwp/ i jestem zdania, że nie będę potrzebowała mocniejszej.
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: mycie paneli fotowoltaicznych

Post22 gru 2020, o 09:16

Hm to jest ciekawe. Wiem, że firma Rope Expert mycie elewacji Katowice ogaenia, to może warto ich zapytać również o takie usługi? Nie powiem, to jest dla mnie spore wyzwanie, bo nigdzie o tym nie czytałam wcześniej i raczej nie jestem w stanie wam nic innego podpowiedzieć, tylko ich. Sprawdźcie namiar koniecznie.

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości