Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Fotki motoryzacyjne

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

karii

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 31 sie 2016, o 07:28

Fotki motoryzacyjne

Post29 gru 2018, o 18:36

Jakie zdjęcia uwielbiacie robić swoim samochodom najbardziej? Wiem że nie istnieje na to pytanie pytanie prosta odpowiedź ale chcemy wiedzieć z kolegą jakie typy są waszymi ulubionymi. Może znajdę coś nowego dla siebie w tym wszystkim bo dopada mnie rutyna :)
Offline

Rafal76551

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 1 sty 2019, o 17:57

Re: Fotki motoryzacyjne

Post1 sty 2019, o 17:58

Teraz wszędzie fotek motoryzacyjnych jest bardzo dużo.Sam je często oglądam.

_____________________________________________________________
ginekolog Suchy Las NFZ
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Fotki motoryzacyjne

Post13 maja 2020, o 10:50

Tak sobie myślę teraz, że my prawie zdjęć auta nie mamy.. Może Was to zdziwi, ale jakiś nie mieliśmy specjalnej zachęty, żeby takie te zdjęcia robić. No nie wiem. Ale może jak wybierzemy już swój aparat z takimi https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/lustr ... atkujacych poradami, to wrzucimy wam do obejrzenia pierwsze foty aut.
Offline

wernereegranad75

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 17 cze 2021, o 02:01

Re: Fotki motoryzacyjne

Post17 cze 2021, o 04:00

Hello karrii, thank you for sharing this Automotive photos with us. May I ask what is the camera model used to take this photos? They are awesome quality and the cars are emphasize too which is great. Anybody here playing boom beach online? This is a strategy game where you need to battle or conquer your opponents to take down their territories and loot their resources. Another strategy game that I recommend is murder in the alps which is available to play both on PC and mobile devices.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości