Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Kask na motocykl/skuter

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

noli8

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:55

Re: Kask na motocykl/skuter

Post22 lut 2023, o 10:27

Przygotowując się do sezonu motocyklowego, warto pamiętać także o tak ważnych kwestiach, jak ubezpieczenie. Dzięki czemu w razie wypadku będziemy chronieni. Jeśli jeszcze nie macie wykupionego, to tutaj znajdziecie wiele ciekawych propozycji w tym zakresie https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/
Offline

mczay

  • Posty: 1186
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Kask na motocykl/skuter

Post12 mar 2023, o 13:26

Ja swój kask na motocykl zamawiałem online więc tam ci polecam poszukać. A ja szukam teraz jakie ubezpieczenie motocykla mam wykupić bo te które miałem nie jest zbyt dobre i chcę inne mieć. Coś może polecisz?
Offline

rkatk2

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): 25 sty 2023, o 02:15

바카라사이트

Post13 mar 2023, o 02:23

Even if what I am allowed to do is a tough and efrough future, I think I can befw
righten my rough future with just this article바카라사이트
Offline

arjun57

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 30 mar 2023, o 22:31

Re: Kask na motocykl/skuter

Post30 mar 2023, o 22:40

kask swoją drogę oczywiście powinien być bardzo dobrej jakości aby zabezpieczał głowę przed uderzeniem w przypadku jakiegoś wypadku. Motocykl warto również często serwisować w dobrym warsztacie pomoże nam to wykryć nawet najmniejsze awarie w motocyklu.
Offline

Denis

  • Posty: 214
  • Dołączył(a): 28 mar 2022, o 13:23

Re: Kask na motocykl/skuter

Post14 kwi 2023, o 09:25

Dla miłośników motocykli, sklep https://www.jan-mar.pl/ to miejsce które zdecydowanie warto sprawdzić. Oferta zawiera bogaty wybór motocykli, kasków i gogli oraz specjalistycznych ubrań dla każdego, niezależnie od preferencji oraz możliwości budżetowych. Produkty są wysokiej jakości, a konkurencyjne ceny i szybka wysyłka sprawiają, że zakupy są łatwe i przyjemne. Dzięki temu, że Jan-Mar to doświadczona firma, zyskujesz pewność, że kupujesz u renomowanego sprzedawcy i dobierzesz jak najlepsze rozwiązania pod swoje potrzeby. Pozdrawiam serdecznie!
Offline

jessie09

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Kask na motocykl/skuter

Post17 kwi 2023, o 10:41

Myślę, że ze spokojem takie rzeczy dostaniecie nawet u firmy sklep.mieloch.pl. Ja też tam planuję teraz dokonać zakupu, ale części do aerox yamaha, bo niestety mój skuter potrzebuje teraz naprawy. W końcu z biegiem czasu wszystko się zużywa.... Ciesz mnie to, że oni mają porządne części.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1374
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Kask na motocykl/skuter

Post22 cze 2023, o 14:39

Motocykliści z pewnością docenią zalety pasu nerkowego. Zabezpiecza on przed chłodem, a także zwiększa komfort jazdy. Właśnie dlatego warto zainteresować się produktem dostępnym na https://redline.com.pl/pl/65-outlast-pas-nerkowy . Jego funkcjonalność i trwałość to atuty, które z pewnością przekonają do siebie każdego miłośnika jednośladów.
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Kask na motocykl/skuter

Post7 lip 2023, o 10:56

Kaski rowerowe MTB są specjalnie zaprojektowane dla rowerzystów uprawiających jazdę w terenie. Posiadają wytrzymałą konstrukcję, która chroni głowę podczas nieprzewidzianych wypadków i upadków. Kaski MTB charakteryzują się również dobrą wentylacją i wygodą noszenia, co jest istotne podczas długich i intensywnych tras po górzystym terenie. Dodatkowo, wiele kasków MTB jest wyposażonych w daszek, który chroni przed słońcem, deszczem i błotem. Wybierając kask rowerowy MTB, zadbaj o swoje bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy w terenie.
Offline

mudesa42

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 25 wrz 2023, o 11:43

Re: Kask na motocykl/skuter

Post27 wrz 2023, o 13:52

A może ktoś posiada kaski caberg i może coś o nich więcej napisać bo mam zamiar kupić. Czym się kierować i na co zwrócić uwagę?
Offline

Wiwerr

  • Posty: 243
  • Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:04

Re: Kask na motocykl/skuter

Post23 lis 2023, o 00:37

Oprócz dobrego stroju oraz kasku, dobrze jest żeby każdy motocyklista - odbył taku kurs https://advacademy.pl/voucher-dla-motocyklisty/ . To prowazdzony pod okiem specjalistów, kurs z doskonalenia swoich umiejętności podczas jazdy motocyklem. To dobrze wydane pieniądze, często od naszych umiejeności, zależy bowiem nasze bezpieczeństwo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PearlHarris i 6 gości