Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Jaki prostownik do akumulatora wybrać?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Jaki prostownik do akumulatora wybrać?

Post24 lut 2022, o 19:24

Cześć!
Jako, że zima w pełni to przyszedł czas na zakup dobrego prostownika do akumulatora i chciałbym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne propozycje na jakie modele warto zwrócić uwagę i przede wszystkim gdzie można ich szukać liczac zarówno na przystępne ceny i też skuteczność działania, żeby było można sprawnie odpalić samochód nawet przy większych mrozach. Pozdrawiam i czekam na konkrety z Waszych doświadczeń bo jakoś zawsze ten zakup odkładałem
Offline

Odeks

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 24 lut 2022, o 19:49

Re: Jaki prostownik do akumulatora wybrać?

Post24 lut 2022, o 19:52

Zdecydowanie warto mieć jeden w zapasie, który będzie przede wszystkim szybka pomocą aby móc sobie szybko odpalić auto. Jeżeli chodzi o ich wybór to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, także do sprawdzenia również bardzo dobry artykuł w którym dowiecie się więcej jaki prostownik do akumulatora będzie odpowiedni i który dobrze się sprawdzi od strony technicznej i będziecie mogli go kupić za rozsądne pieniądze. Na przykład niezłą propozycją jest YATO prostownik elektroniczny 6V
Offline

mczay

  • Posty: 1198
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Jaki prostownik do akumulatora wybrać?

Post24 lut 2022, o 21:46

Chętnie się właśnie dowiem

___
CloudA

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości