Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

spedycja

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

spedycja

Post21 sty 2015, o 08:10

Witam,

Potrzebuję pomocy w znalezieniu jakieś dobrej firmy transportowej?nie wiem czy np. taki www.integral-logistics.com.pl/transport-anglia jest sprawdzony?ktoś miał okazję z nimi pracować?
Offline

edi900

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 21 sty 2015, o 17:45

Re: spedycja

Post23 sty 2015, o 14:31

Witaj ja kiedy korzystałem z usług tej formy takie małe zlecenia i nie przypominam sobie jakichś niemiłych doświadczeń. Współpraca przebiegała poprawnie myślę że możesz wybrać tą firmę.
Offline

Konrigter

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 lip 2015, o 08:02

Re: spedycja

Post13 lip 2015, o 08:05

Witam, poleciłbym Ci przejrzeć ofertę firmy Matertrans - transport międzynarodowy ponadgabarytowy polecam ją z czystym sumieniem. Korzystałem już wielokrotnie i nigdy nie było problemów. Zawsze wszystko na czas z zachowaniem bezpieczeństwa. Kierowcy to profesjonaliści w swoim fachu. Także będę korzystał pewnie jeszcze przez długi czas.
Offline

rokxi

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:15

Re: spedycja

Post21 lip 2015, o 09:03

Podobno LINK szuka nowych pracowników na międzynarodówki, możesz sprawdzić jakie są tam zarobki itp. Z tego co wiem ro potrafią być nawet o cztery tysiące wyższe niż na transporcie krajowym. Powinieneś spróbować w LINKU teraz tworzą nową flotę, poza tym to jedna z największych firm spedycyjnych w Polsce.
Offline

bukorecki

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 21 lip 2015, o 16:12

Re: spedycja

Post21 lip 2015, o 16:25

Transport to jedna z niewielu branż gdzie trzeba poświęcić większą część życia. Wielodniowe trasy, często praca staje się dla większości bardzo trudna. Brak kontaktu z rodziną, troszkę przesadziłem ale kontakt jest mały. Praca daje spore zyski, tutaj można mówić o sporych sumach. Kiedy wyrobi się C+E i do tego ADR, spokojnie można robić od 7 tysięcy. Tylko ważna jest firma, z tych które wymieniliście tylko link ma wieloletnie doświadczeni, teraz przechodzi na większy transport międzynarodowy. Co większości kierowcom pozwoli na zarobienie większych pieniędzy. Z tego co wiem w mniejszym stopniu zaczyna się zajmować transportem krajowym, mogą to być tylko pogłoski. Ale tak przeczytałem na jedyny forum. Z drugiej strony w UE są większe zyski . . .
Offline

rokxi

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:15

Re: spedycja

Post24 lip 2015, o 08:13

Nie przechodzi tylko jest już od dawna w trasach międzynarodowych. To niby jak dopiero przechodzi ?
On już jest tak od wielu lat.
Offline

bukorecki

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 21 lip 2015, o 16:12

Re: spedycja

Post28 lip 2015, o 10:56

To tylko słowne potknięcie. W gruncie rzeczy bardzo się szybko rozrósł.
Offline

rokxi

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:15

Re: spedycja

Post29 lip 2015, o 10:44

Firma działa od kilkunastu lat, rozrost jest rzeczą podstawową A dzięki wejściu na rynek europejski zdobyła większe kontrakty.
Które umożliwiły rozbudowę floty i dzięki temu mogą pozwolić sobie na zatrudnianie nowych kierowców.
W kraju pensja jest mała, a takie firmy międzynarodowe zachęcają kierowców większymi pensjami.
Offline

bukorecki

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 21 lip 2015, o 16:12

Re: spedycja

Post30 lip 2015, o 14:29

To niestety norma w krajówkach wile nie zarobisz. Ale cóż poradzić tak jest może kiedyś się to zmieni.
Jak na razie coś tam w górę poszło, słyszę teraz głosy z każdej strony które porównują Polskę do Grecji :cry:
Nie wiem czy jesteśmy, aż tak bardzo podobni. Niby oni też wydawali więcej ile mogli. Pomimo tego mam nadzieję, że nie skończymy tak samo. Nie widzę się krachu :mrgreen: Gdzie musiałbym szukać nowej pracy.
Bycie kierowcom to raczej sposób życia, niewielu się nadaje do tej pracy. To ciężki kawałek chleba, wielu po latach mówi "Gdybym mógł zmieniłbym tą pracę". Wybierać trzeba mądrze, bo ta praca nie jest jednak tak zła kiedy ją lubimy.
Offline

rokxi

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:15

Re: spedycja

Post4 sie 2015, o 14:45

Niestety tak praca, jak się nie widzisz za kółkiem przez kilka lat to nie warto próbować.
Tu trzeba czuć, że chcesz to robić. Owszem często jest tak, że dopada nas zniechęcenie i nie wiemy cza damy radę robić to dłużej. Ale tutaj pomaga urlop :)) A tak to wygląda w praktyce. https://www.youtube.com/watch?v=C-QDE8ILprI
Następna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości