Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Chcę zarejestrować prywatny jacht w Polsce

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Inam

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:36

Chcę zarejestrować prywatny jacht w Polsce

Post11 maja 2024, o 08:55

Cześć wszystkim! Mam pytanie dotyczące rejestracji jachtu w Polsce. Mam jacht o długości około 18 metrów i chcę go zarejestrować w Polsce. Jakie dokumenty są do tego potrzebne?
Offline

Xierd

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:29

Re: Chcę zarejestrować prywatny jacht w Polsce

Post11 maja 2024, o 09:08

Aby zarejestrować jacht w Polsce, potrzebne będą następujące dokumenty: książka jachtu, certyfikat zgodności, deklaracja zgodności, kopia paszportu właściciela, pełnomocnictwo od właściciela dla osoby, która będzie reprezentować Cię w procesie rejestracji oraz dokument własności jachtu.
Ponadto ważne jest, aby upewnić się, że jacht spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i wymogi środowiskowe. Polecam skorzystanie z usług firmy Yacht Flag, która zapewnia pełne wsparcie przy rejestracji jachtu w Polsce. Oferują oni specjalne rozwiązanie obejmujące rejestrację flagi dla prywatnego jachtu do 24 metrów w Polsce, polską licencję radiową (MMSI + znak wywoławczy), tłumaczenie dokumentów na język polski (tłumacz przysięgły), polską flagę narodową oraz przesyłkę kurierską wszystkich dokumentów za jedyne 950 euro. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: https://yacht-flag.com/poland.
Offline

Inam

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:36

Re: Chcę zarejestrować prywatny jacht w Polsce

Post11 maja 2024, o 09:16

Dzięki za rekomendację! Wydaje się, że to naprawdę świetne rozwiązanie. Zdecydowanie przyjrzę się bliżej ich ofercie i być może skorzystam z ich usług.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości