Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Co to za samochód?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

halabala

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 3 lip 2017, o 20:12

Co to za samochód?

Post3 lip 2017, o 21:04

Witam
Czy ktoś z was jest w stanie rozpoznać co to są za samochody?

1.
Jaki to model Toyoty
Obrazek

2.
Jaka to marka i model?
Obrazek
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Co to za samochód?

Post2 paź 2019, o 10:30

Sam też mam toyotę. Używka, ale po pierwszym właścicielu i w doskonałym stanie, zakupiona w salonie Autoloco, gdzie w doborze auta odpowiedniego do moich potrzeba bardzo dobrze doradziła mi obsługa. Stan techniczny też znakomity, nawet sprawdzałem lakier czujnikiem i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Offline

marcumharrison1

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 16 cze 2021, o 23:29

Re: Co to za samochód?

Post17 cze 2021, o 06:08

Good for you, you got a good offer. Hopefully, in the future, I can afford to buy a car for my family. I don't care it is second hand. As long as it works there is no problem for me. Any suggestion where I can buy second-hand car? Anyway, there is a blog site where you can read guides and tips about game called Girls Frontline, here the title of the article "follow this guide for beginners" and also a link for hay day download app. Interesting right? If you want you can download the game, I included the links here. Check it if you have time.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości