Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Autoloco - świetny salon aut używanych

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Autoloco - świetny salon aut używanych

Post27 lis 2019, o 12:17

Autoloco to od pewnego czasu mój ulubiony salon z samochodami używanymi. Mają szeroką ofertę pojazdów w świetnym stanie technicznym i na gwarancji technicznej, do tego niski przebieg, pełna dokumentacja, atrakcyjne ceny, fachowa obsługa, szybkie odpowiadanie klientom przez Otomoto, czego chcieć więcej?
Offline

Mjeszko

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 11 gru 2019, o 11:47

Re: Autoloco - świetny salon aut używanych

Post11 gru 2019, o 12:01

Też bardzo lubię Autoloco - mają dobrą ofertę po atrakcyjnych cenach, a obsługa jest bardzo pomocna. Ostatnio kupiłem u nich Mercedesa i jestem zachwycony jego jakością i niskim przebiegiem, prowadzi się jak nówka.
Offline

mirek332666

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 2 cze 2020, o 05:22

Re: Autoloco - świetny salon aut używanych

Post2 cze 2020, o 05:23

Jak będę miał pieniądze to na pewno kupię sobie bardzo fajny samochód. Jestem tego pewny.
______________________________________________________________________________
agencja marketingowa warszawa
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: Autoloco - świetny salon aut używanych

Post17 lis 2020, o 11:14

Słyszeliście o opcji autosalon od https://www.scmultirent.pl/autosalon/ tej firmy? Szeroki wybór samochodów, które można wziąć w leasing. Jeżeli jesteście przedsiębiorcami i aktualnie poszukujecie samochodu, to sądzę, że warto zerknąć. Wszystko tam mają ładnie wyszczególnione, są także zdjęcia. Jak wkilkniecie się w interesującą was opcję, to ujrzycie potrzebne szczegóły, wiecie wyposażenie i wszystkie szczegóły techniczne. Jest także kalkulator, który pomoże wam oszacować wysokość miesięcznej raty. Wszystko jasno i przejrzyście przygotowane, dokładnie tak jak powinno być. Co więcej, pod spodem znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania, które mogą was nurtować. Ach, zapomniałbym wam wspomnieć, o poszczególnych krokach. Wszystko zaczyna się oczywiście od wybrania pojazdu, potem symulacja i oferta. W kolejnych krokach to już tylko wniosek i umowa. Jeżeli tylko prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie samochodu, to polecam wygospodarować chwilę wolnego czasu, zerknąć i zobaczyć wszystko na własne oczy.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości