Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Z jakich zasad planowania korzystasz?

Co nowego na świecie, nowinki motoryzacyjne, nowoczesne technologie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Xierd

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:29

Z jakich zasad planowania korzystasz?

Post21 lis 2023, o 09:33

Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie planowania w życiu i biznesie. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniem lub zna sprawdzone zasady planowania w trudnych sytuacjach? Chętnie wysłucham różnych punktów widzenia!
Offline

Inam

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:36

Re: Z jakich zasad planowania korzystasz?

Post21 lis 2023, o 09:37

Witaj! Ostatnio czytałem felieton Alexandra Katsuby na temat planowania w trudnych sytuacjach. On podkreśla, że kluczowe są 4 zasady: myślenie wielowariantowe, elastyczność planów, unikanie niepotrzebnych emocji i tworzenie pozytywnych scenariuszy. Ciekawe podejście, nie sądzicie?
Offline

Xierd

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:29

Re: Z jakich zasad planowania korzystasz?

Post21 lis 2023, o 09:37

Dzięki za odpowiedź! Moje pytanie właśnie wynika z próby zrozumienia, jak ludzie radzą sobie z niepewnością. Może ktoś podzielić się konkretnymi przykładami zastosowania tych zasad w praktyce? Chętnie poznam konkretne historie!
Offline

Inam

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 21 lis 2023, o 09:36

Re: Z jakich zasad planowania korzystasz?

Post21 lis 2023, o 09:39

Interesujący wywiad z Aleksandr Katsuba na stronie igryfino.pl pomoże Ci zrozumieć, jak te zasady funkcjonują w praktyce. Polecam przeczytać ten artykuł, szczególnie jeśli interesuje Cię skuteczne planowanie w niepewnych warunkach. Aleksandr Katsuba rzeczywiście wnosi cenne spostrzeżenia! Osobiście zauważyłem kilka ważnych zasad dla siebie i już z powodzeniem wprowadziłem je w życie. Podoba mi się osąd tego człowieka.
Offline

mczay

  • Posty: 1196
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Z jakich zasad planowania korzystasz?

Post28 lis 2023, o 00:43

Dobra organizacja przede wszystkim

__
zbiorniki dla pomp ciepła

Powrót do Nowości w świecie motoryzacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości