Nowy Lotus Evora 400
Kategoria: Aktualności » Ciekawostki, opublikowano: 2015-02-23, zamieścił: redakcja2

Pod kątem mechanicznym wyciśnięto z silnika V6 ponad 400 koni mechanicznych, a karoserię odchudzono o 22 kilogramy. Do tego zmodyfikowano układ hamulcowy, żeby zmniejszyć drogę hamowania. Dzięki temu auto rozpędza się do setki w 4,1 sekundy. Co więcej w Evorze nie ma blokady prędkości maksymalnej, wiec jeśli tylko masz odwagę możesz rozpędzić ten sportowy coupe do 300 km/h. Warto wspomnieć, że inżynierowie zadbali o to, żebyś był w stanie zapanować na autem przy takiej prędkości.
Pod kątem wizualnym wymieniono przedni zderzak, zainstalowano światła do jazdy dziennej, a z tyłu umieszczono zadziorny dyfuzor. Projektanci dołożyli także charakterystyczny spojler i nowy wzór felg. Pomyślano także o zmianach wewnątrz. Wymieniono deskę rozdzielczą i zainwestowano w porządne fotele. W poprzedniej wersji Evory klienci skarżyli się na niską jakość materiałów wykończeniowych.
Prawdziwą gratką jest kierownica wykonana z magnezu. Do tego w tej wersji Evory system multimedialny jest od razu w zestawie. Nie trzeba za niego dopłacać.
Zobacz również:
-
Zarooq Sand Racer - Sportowe coupe z terenowym zawieszeniem. To niesamowity miks, dla tych co uwielbiają szybką jazdę po bezdrożach.
- Kia Cadenza - Po sukcesie Optimy, Koreańczycy podnieśli sobie poprzeczkę i teraz chcą zdobyć część segmentu E. Ma im w tym pomóc nowa generacja modelu Cadenza. Elegancka, nowoczesna i luksusowa.
- Kia Sorento idealna na biwak - Na targach motoryzacyjnych SEMA, KIA przedstawiła model Sorento, który przygotowany jest na najbardziej ekstremalne pikniki w głuchej dziczy.
Daj znać znajomym
Losowe Auta
-
Sejek z IrlandiiPojemność 1.1 Moc: +55 Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: Bolec -
Polonez Caro "Wonsky"Pojemność 1.6 Moc: 87 Rodzaj paliwa: Pb+LPG Zamieścił: Malina -
IzaPojemność 1.9 Moc: 110 Rodzaj paliwa: ON Zamieścił: sebnow24 -
saladsavagePojemność 0.8 Moc: 200 Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: saladsavage -
Kuba1996Pojemność 1.6 Moc: 105 Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: kuba.zelek96
Losowe Galerie
-
Lu
Zdjęć: 1
Reno -
CarAudio Extremizer Motor Show Rudniki 2012
Zdjęć: 9
SSS Extremizer Motor Show Rudniki 2012 - wystawa CarAudio -
Mondeo mk3 2.0 TDDI
Zdjęć: 5
Ford Mondeo Mk3 2.0 TDDI 115KM 2001 -
W moich rękach
Zdjęć: 1
xxx -
Zlot TurboKillers 2011
Zdjęć: 119
Zlot TurboKillers świętokrzyskie koło Grzybowa
Kalendarz Imprez
< < | July 2025 | > > | ||||
Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | Nd |
01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | |
07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 |
17
2 »
Ilość wydarzeń motoryzacyjnych
w dniu 17 July 2025: 2 kliknij aby zobaczyć |
18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
Shout Box
przewijanie okienka. Może
to być przydatne gdy próbujesz
odczytać starsze wiadomości a
automatycznie przewijające się
okienko utrudnia Ci to.
Zaloguj się aby pisać w shoutboxie,
zarejestruj się jeśli nie masz konta.
Komentarze