Volkswagen Phaeton podbija Chiny!
Kategoria: Aktualności » Ciekawostki, opublikowano: 2015-06-19, zamieścił: redakcja
W Europie nikt nie docenił limuzyny od VW. Niektórzy uważają, że VW kojarzony z samochodami dla klasy średniej nie miał szans z BMW, czy Audi, a inni mówią że ta limuzyna po prostu nie spełniła oczekiwań bogatych klientów. Jaka jest prawda? Nie wiadomo, za to Chińczycy pokochali VW Phaetona i to dla nich producent przygotował facelifting modelu.
Odświeżony model zyskał nowe reflektory, grill, dwa szyberdachy i kierunkowskazy w technologii LED na lusterkach i w tylnych światłach. W standardzie znajdą się dwa ekrany 10,2 cala dostępne dla pasażerów tylnej kanapy. Dodatkowo w limuzynie znajdzie się system car audio DYNAAUDIO Temptation z 12 kanałowym cyfrowym wzmacniaczem.
Do wyboru są trzy silniki: 3 litrowy V6 FSI o mocy 250KM; 3,6 litra V6 FSI o mocy 280 KM i V8 o pojemności 4,2 litra i mocy 335 KM.
Według Volkswagena, Phaeton tak dobrze sprzedaje się w Chinach, że w najbliższych latach VW wyda zupełnie nową wersję Phaetona.
Zobacz również:
-
Szybki SUV od Volkswagena - Kiedy mówi się o mocniejszej wersji Volkswagena, od razu przychodzi na myśl upgrade Golfa, jednak Volkswagen postanowił zaskoczyć i ma zamiar wprowadzić na rynek model Tiguan R.
- DHL producentem własnej floty - DHL postanowiło być ekologiczne i dlatego wymienia swoją flotę dostawczą na samochody elektryczne. Jednak najciekawszy jest fakt, że DHL postanowiło wyprodukować swoje własne samochody elektryczne.
- Elektryczny Volkswagen I.D. o mocy 170KM - Volkswagen I.D napędzany jest wyłącznie elektrycznie, wyglądem przypomina hatchback segmentu C. Futurystyczny wygląd połączony jest z harmonijną linią i klasyczną formą.
Daj znać znajomym
Losowe Auta
-

MisiekPojemność 2.0 Moc: 150 Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: Emes -

Corsa GsiPojemność 1.6 Moc: 109 może więcej;) Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: boro -

PasiaPojemność 1.5 Moc: 90 Rodzaj paliwa: Pb Zamieścił: stringu -

Punto MK1 by DarasPojemność 1.1 Moc: 55 Rodzaj paliwa: Pb+LPG Zamieścił: Daras -
Losowe Galerie
-
Fiat Punto MK1 Tuning
Zdjęć: 5
Galeria poświęcona tuningowi Fiat Punto MK1 -
Opel Calibra Team
Zdjęć: 9
Opel Calibra Team - fotki -
Mickey Calibra c20let biTurbo
Zdjęć: 28
Parę fotek z zewnątrz -
Summer Cars Party - stoiska klubowe
Zdjęć: 232
Zdjęcia klubów z imprezy motoryzacyjnej Summer Cars Party -
Clio
Zdjęć: 3
Moje autko
Kalendarz Imprez
| < < | January 2026 | > > | ||||
| Pn | Wt | Śr | Czw | Pt | Sb | Nd |
| 01 | 02 | 03 | 04 | |||
| 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
| 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |
Shout Box
przewijanie okienka. Może
to być przydatne gdy próbujesz
odczytać starsze wiadomości a
automatycznie przewijające się
okienko utrudnia Ci to.
Zaloguj się aby pisać w shoutboxie,
zarejestruj się jeśli nie masz konta.


Komentarze